Kalvária cup 2015

Lezecké preteky + akcie pre verejnosť

Pridali sme vyhodnotenie, fotogaléria pribudne čoskoro :).

Ahojte. Mrzí nás to, ale preteky presúvame o týždeň na 18.10. kvôli počasiu. Chceme, aby ste si to užili a v takomto sychravom počasí a daždi by to asi nešlo. Dúfame, že ďalšiu nedeľu to bude vyzerať inak a na všetkých sa tešíme. :)

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemnú nedeľu 11.10.2015 18.10.2015 spolu s nami na Kalvárii v Nitre.

Pre lezcov sme prichystali preteky Kalvária cup 2015 (8. ročník). V prípade zlého počasia sa akcia presúva na najbližšiu vhodnú nedeľu - info o prípadnom presune termínu bude na tejto stránke.

Pre zvedavých ľudí, ktorí ešte nepričuchli k horolezectvu bude poskytnutá šanca pod odborným dohľadom si zadarmo vyskúšať ľahkú lezeckú cestu, ktorú zvládne naozaj hocikto.

Výzva: Ak by si sa chcel zapojiť a trošku pomocť na tejto akcii, hľadáme dobrovoľníkov :) Stačí sa ozvať na mail: nitralezie(zavinac)nitralezie(bodka)sk - Ďakujeme

V skratke

Podujatie Kalvária cup je určené jednak skúseným lezcom, ktorí si chcú v priateľskej atmosfére zmerať sily s kamarátmi, ale aj širokej verejnosti, ktorá si môže zadarmo vyskúšať tento krásny šport na vlastnej koži.

Kalvária cup 2015


Harmonogram:
9:30-10:00 registrácia
10:00-10:15 úvod
10:15-15:00 lezecký maratón
15:30-17:00 rýchlostné besnenie
17:30 vyhodnotenie
18:00 očista :)

Lezecký maratón
Počas 5 hodín sa súťažiaci pokúsia preliezť čo najviac ciest. Body sa prideľujú podľa obtiažnosti cesty a spôsobu prelezu. Rátajú sa všetky prelezené cesty.

Rýchlostné besnenie
Na vybraných cestách sa bude bojovať o čo najrýchlejší prelez štýlom TR.

Pre verejnosť


Pre zvedavých ľudí, ktorí ešte nepričuchli k horolezectvu bude poskytnutá šanca pod odborným dohľadom si zadarmo vyskúšať ľahkú lezeckú cestu, ktorú zvládne naozaj hocikto. Túto cestu odistila firma Alphašport Mammut. Od 10:30 do 14:00 čakáme na Vás :).

Sprievodné podujatie: SlackLine .

Kto za to môže?

Organizátor

Nitralezie.sk

Webstránka venovaná lezcom z Nitry. Sprievodca po okolitých skalkách, fotogalérie, ...

Sponzor

????

Máte záujem? Napíšte nam na nitralezie(zavinac)nitralezie(bodka)sk

Drink Parner

pitivo

Občerstvenie pod Agátmi

Tešíme sa na Vás

Pozvite aj vašich známych :)